Pribinovo námestie 2, kancelária 211&212
Prievidza, 97101
+421 905 409 626
+421 907 258 668
dusan@azelia.sk
peter@azelia.sk


Návrh a vyhotovenie webu a e-shopu vo WordPresse s WoocommerceŠpecifikácia služieb

Inštalácia WordPress, Woocommerce, Opencart s free témou

Inštalácia WordPress, Woocommerce, Opencart s profi témou

Vyhotovenie webu na základe odovzdaných obsahových materiálov

Tvorba mikrostránok a one-page stránok

Tvorba e-shopou a produktového katalógu

Technické SEO projektu

Čiastkové práce pri modifikácii webového riešenia

Úpravy frontendu a backendu webového riešenia

Návrh štruktúry webového riešeniaPrečo si zvoliť WordPress a Woocommerce, ako CMS platformu pre web a e-shop


WordPress je bezpečný

Overené pluginy a šablóny sú napísané s dôrazom na bezpečnosť. WordPress vyvíja rozsiahla komunita, ktorá akékoľvek bezpečnostné diery dokáže okamžite zatvoriť. Zraniteľnosť je spôsobená bežnými používateľmi, ktorí si neuvedomujú potrebu aktualizovania a s minimom technických znalostí, inštalujú neznáme komponenty, ktoré môžu byť nelegálne alebo problematické. ktorí môžu ohroziť bezpečnosť svojím správaním. V zásade platí - WordPress je vďaka obrovskej komunite bezpečný a akékoľvek slabé miesta sú takmer okamžite zaplátané.


Obmedzený rozpočet

Efektívne je, v prípade nízkeho rozpočtu na webové riešenie (hranica je približne 3000€), aby ste využili práve toto CMS. O jeho vývoj sa postará komunita, o rozvoj administrátor. Nemusíte tak byť závislí na CMS od konkrétneho dodávateľa, ktoré môže byť jednoznačne drahšie, časovo náročnejšie a s uzavretým kódom. V neposlednom rade, vaše financie šetrí aj široké spektrum vývojárov, ktorí pracujú s WordPressom a Woocommerce.


WordPress a Woocommerce eshop sú rýchle

V základe je inštalovaná jednoduchá šablónu a zopár pluginov. Beh webu a e-shopu je tak veľmi svižný. Znalosti skúsených administrátorov pomôžu v správnom výbere hostingu, nastavení procesov zrýchlenia, následného cachovanie a správneho výberu komponent. Potom sa môžete spoľahnúť na rýchly web svojej webovej aplikácie.


Intuitívna práca s obsahom

Menšia dávka školenia pre vás a vašich zamestnancov prináša výraznú úsporu nákladov. Po pár hodinách zvládnete prácu s obrázkovými galériami, pridávaním stránok, editáciou textov, správnym nastavením SEO parametrov a podobne. WordPress ako systém na riadenia obsahu je naozaj intuitívny a jednuduchý,


Ukážka z našich prác. Vytvoríme aj pre vás.


Viac referencií

Radi vám pomôžeme, pošlite nám kontakt

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?