Košovská cesta 24, budova OSP
Prievidza, 97101
+421 905 409 626
+421 907 258 668
dusan@azelia.sk
peter@azelia.sk


Návrh a vyhotovenie webu a e-shopu vo WordPresse s WoocommerceŠpecifikácia služieb

Inštalácia WordPress, Woocommerce, Opencart s free témou

Inštalácia WordPress, Woocommerce, Opencart s profi témou

Vyhotovenie webu na základe odovzdaných obsahových materiálov

Tvorba mikrostránok a one-page stránok

Tvorba e-shopou a produktového katalógu

Technické SEO projektu

Čiastkové práce pri modifikácii webového riešenia

Úpravy frontendu a backendu webového riešenia

Návrh štruktúry webového riešeniaPrečo si zvoliť WordPress a Woocommerce, ako CMS platformu pre web a e-shop


WordPress je bezpečný

Overené pluginy a šablóny sú napísané s dôrazom na bezpečnosť. WordPress vyvíja rozsiahla komunita, ktorá akékoľvek bezpečnostné diery dokáže okamžite zatvoriť. Zraniteľnosť je spôsobená bežnými používateľmi, ktorí si neuvedomujú potrebu aktualizovania a s minimom technických znalostí, inštalujú neznáme komponenty, ktoré môžu byť nelegálne alebo problematické. ktorí môžu ohroziť bezpečnosť svojím správaním. V zásade platí - WordPress je vďaka obrovskej komunite bezpečný a akékoľvek slabé miesta sú takmer okamžite zaplátané.


Obmedzený rozpočet

Efektívne je, v prípade nízkeho rozpočtu na webové riešenie (hranica je približne 3000€), aby ste využili práve toto CMS. O jeho vývoj sa postará komunita, o rozvoj administrátor. Nemusíte tak byť závislí na CMS od konkrétneho dodávateľa, ktoré môže byť jednoznačne drahšie, časovo náročnejšie a s uzavretým kódom. V neposlednom rade, vaše financie šetrí aj široké spektrum vývojárov, ktorí pracujú s WordPressom a Woocommerce.


WordPress a Woocommerce eshop sú rýchle

V základe je inštalovaná jednoduchá šablónu a zopár pluginov. Beh webu a e-shopu je tak veľmi svižný. Znalosti skúsených administrátorov pomôžu v správnom výbere hostingu, nastavení procesov zrýchlenia, následného cachovanie a správneho výberu komponent. Potom sa môžete spoľahnúť na rýchly web svojej webovej aplikácie.


Intuitívna práca s obsahom

Menšia dávka školenia pre vás a vašich zamestnancov prináša výraznú úsporu nákladov. Po pár hodinách zvládnete prácu s obrázkovými galériami, pridávaním stránok, editáciou textov, správnym nastavením SEO parametrov a podobne. WordPress ako systém na riadenia obsahu je naozaj intuitívny a jednuduchý,


Ukážka z našich prác. Vytvoríme aj pre vás.


Viac referencií

Radi vám pomôžeme, pošlite nám kontakt