Pribinovo námestie 2, kancelária 211&212
Prievidza, 97101
+421 905 409 626
+421 907 258 668
dusan@azelia.sk
peter@azelia.sk


Zaujímavé referenčné dodávky služieb pre zákaznícke WordPress webyRedizajn webstránok HotelBelassi.sk

Hotel Belassi sa nachádza v srdci historického mesta Bojnice.  Pôvodný web bol koncipovaný na prezentáciu iba reštauračnej časti hotela. Cieľom zadania celého redizajnu bolo pripraviť prezentáciu, ktorá bude odrážať vysokú kvalitu služieb hotela, nielen reštauračnej časti, ale aj ubytovacej časti. Požiadavkou bolo, aby bola prezentácia responzívna, luxusná a vo viacerých jazykových mutáciách.

SEO - zvyšovanie organickej návštevnosti

Stavebná firma Chytrostav pôsobí v regióne Bratislavy a okresu. K hlavným činnostiam patria rekonštrukcie bytu, kúpeľne, bytového jadra, bytov, rodinnych domov. Cieľom zákazníka bolo zabezpečiť pre svoj web kontinuálnu návštevnosť, ktorá bude z prirodzených výsledkov vyhľadávania na Google. A to takú návštevnosť, ktorá bude primárne tvorená návštevníkmi z Bratislavy a okolia a taká, ktorá bude relevantná. To znamená, že návštevníci hľadajú na Googli služby, ktoré zákazník ponúka.

Redizajn webstránok Colourhouse.sk, teraz FarbyPrievidza.sk

Spoločnosť VAPA IN začala písať svoju históriu v roku 2009, odkedy sa venuje farbám, stavebným materiálom, zatepľovacím systémom a realizácii stavieb. Dlhoročné skúsenosti, kvalitné materiály a spoľahliví obchodní partneri umožňujú spoločnosti poskytovať služby na požadovanej úrovni a zároveň sa neustále rozvíjať.

Grafické práce

V krátkom predstavení kreatínych prác chceme ukázať niekoľko realizácií pre tvorbu logotypov, grafiky a iných kreatívnych návrhov. Na stránke pracujeme, postupne pribudnú ďalšie ukážky prác.


Ukážka z našich prác. Vytvoríme aj pre vás.


Viac referencií

Radi vám pomôžeme, pošlite nám kontakt