Košovská cesta 24, budova OSP
Prievidza, 97101
+421 905 409 626
+421 907 258 668
dusan@azelia.sk
peter@azelia.sk


Kvalitatívna a kvantitatívna analýza webových stránok a e-shopov vo WordPress .Chcete z webu vytiahnuť maximum ?

Analýza webu pre rok 2019

Cena analýzy je 99€. (zdarma pre zákazníkov so zľavovým kupónom). Využite túto možnosť a zistite o svojom webe maximum! Zľavový kupón platí do 1.3.2019.

Odošlite prostredníctvom formuláru svoj záujem.

Web

E-mail

Zľavový kupón na získanie analýzy zdarma

Správa


Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Intenzívna práca a analýza vášho webu a hodnotný report

Ste na pochybách, či je váš WordPress web, alebo e-shop bezpečný, rýchly a aktuálny ? Spoľahnite sa na technickú analýzu. Už žiadne dojmy, pripravíme pre vás kvalitatívny a kvantitatívny report, ktorý odhalí slabé stránky a ukáže silné stránky webu. Každému webu venujeme 3 hodiny intenzívnej práce, ktoré budú zakončené hodnotným reportom.

Čo preverujeme

  • Zhodnotíme stav softvéru, aktualizácie CMS a komponentov, správne preklady šablóny, jazykové verzie, verzie pluginov, ich funkčnosť, licencie. Doporučíme výmenu, prípadne odstránenie duplicitných, alebo nadbytočných pluginov v prípade potreby. Preveríme prítomnosť a kvalitu child témy, napojenie webu na externé služby, sledovacie nástroje.
  • Zanalyzujeme chyby webu, šablóny, lebo pluginov.
  • Preveríme kvalitu a možnosti webu pre technické SEO – 301 presmerovania, meta popisy, canonical odkazy, Facebook OG tagy, pekné url.
  • Vyhodnotíme vonkajší vizuál webu, nájdeme chyby v šablóne, preveríme zákonné povinnosti v kontaktných informáciách. Pripravíme SWOT analýzu, kde načrtneme možnosti rozvoja webu na základe jeho silných stránok a priložíme návrh na odstránenie slabých stránok.
  • Zanalyzujeme web z pohľadu rýchlosti. Pripravíme celkové zhodnotenie webu (použitý protokol, množstvo požiadaviek na server, veľkosť obrázkov, skriptov a css štýlov. Doporučíme lepší hosting, ak to bude nutné.
  • Pripojíme návrh na zrýchlenie webu jednak z pohľadu platformy ale aj z hľadiska aplikácie.

Radi vám pomôžeme, pošlite nám kontakt