Košovská cesta 24, budova OSP
Prievidza, 97101
+421 905 409 626
+421 907 258 668
dusan@azelia.sk
peter@azelia.sk

10 dôvodov, prečo najať profesionálneho dodávateľa webu

kebab.sk

Váš web je internetovou vizitkou a tvárou vašej spoločnosti. Chcete aby vyzerala čo najprofesionálnejšie a aby zapôsobila na jej návštevníkov. No možnosť vytvoriť si web stránku sám a lacnejšie vytvára otázku, prečo by ste vlastne mali najímať profesionála. Uvádzame niekoľko výhod, ktoré spolupráca s profesionálnym dodávateľom prináša.

1. Šetrí to čas

Profesionál so sebou prináša benefity odborníka, ktorý vie čo robí a dokáže vaše zadanie rýchlo a úspešne dotiahnuť do konca kým vy sa môžete venovať niečomu inému.

2. Výnimočnosť

Na internete sú milióny, možno bilióny web stránok. No ako má vyniknúť práve tá vaša? Profesionál  je schopný vytvoriť web stránku vhodnú presne pre vás, s výnimočným designom, jednoduchým používaním a rýchlym načítaním, ktorá funguje vo všetkých prehliadačoch.

3. Jednoduché používanie

Profesionálny dodávateľ myslí aj na vašich zákazníkov a stránku vytvorí tak, aby bola prehľadná, jednoduchá a používatelia sa v nej nestratili.

4. Predbehnite konkurenciu

Profesionálne vyzerajúca web stránka dáva vašim zákazníkom pocit profesionálneho prístupu a vieru vo váš produkt. Konkurencia je obrovská a prvý dojem je veľmi dôležitý. Váš web by sa mal na zákazníkov usmievať a potriasať im rukou.

5. Odovzdanie odkazu

Profesionál  je skúsený a vie, ako podať to, čo chcete zákazníkom povedať. Použité farby, font, grafika, kompozícia či iné aspekty, to všetko pôsobí na používateľa a nesie so sebou odkaz, ktorý reprezentuje vašu firmu.

6. Kompatibilita s vyhľadávačmi

Jeden z najdôležitejších aspektov webových stránok je ich prítomnosť vo webových prehliadačoch. Profesionálny dodávateľ vie, ako ju navrhnúť tak, aby s nimi bola kompatibilná a objavila sa na správne na relevantné dopyty.

7. Rozdiel medzi profesionálnym a „home-made“ designom

Medzi podomácky vyrobenou stránkou a tou, vytvorenou profesionálmi je obrovský rozdiel. Okrem dizajnu, použiteľnosti a kompatibility s vyhľadávačm prinesie aj bezpečnostné prvky, návrh na vývoj do budúcnosti, sledovanie návštevnosti a konverzií, rýchlosť načítavania a jednoduchú navigáciu na mobilných, aj pevných zariadeniach.

8. Výzor experta

Profesionál vie, ako pre vás získať dojem, že ste expertom vo vašom odbore. Navrhne vám zdroje a materiály, články, novinky a obsah, ktorý vašu firmu v očiach zákazníkov posunie medzi špičku.

9. Dôveryhodnosť

Skúsený dodávateľ webu vie, ako vám pomocou grafických prvkov pridať na dôveryhodnosti. To zákazníkom ukáže, že na druhej strane webu je človek, s ktorým stojí za to robiť business.

10. Väčšia odbornosť

Skúsená firma na tvorbu web stránok dokáže aj malej firme pomôcť konkurovať veľkým spoločnostiam. Dobre navrhnutý design, prehľadná navigácia, profesionálne pôsobenie, dôveryhodnosť, to všetko vytvára dojem, že malá firma vyzerá väčšia, ako v skutočnosti je a preto vie aj malý podnikateľ preniknúť na veľký trh.

Objednajte si konzultáciu zdarma!

Web

E-mail


Správa


Súhlasím so spracovaním osobných údajov